Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Adresy e-mail Radnych (kolejność według okręgów wyborczych):

  1. Irena Maria Cieślińska - icieslinska@krosniewice.pl

  2. Helena Maria Wucke - hwucke@krosniewice.pl

  3. Waldemar Jerzy Nowak - wnowak@krosniewice.pl

  4. Marcin Chmielecki - mchmielecki@krosniewice.pl

  5. Adrian Łukasz Wolski - awolski@krosniewice.pl

  6. Marek Arkadiusz Ratajski - mratajski@krosniewice.pl

  7. Agnieszka Ożarek - aozarek@krosniewice.pl

  8. Anna Justyna Chmielecka - achmielecka@krosniewice.pl

  9. Adam Józef Cichacz - acichacz@krosniewice.pl

  10. Dawid Zieliński - dzielinski@krosniewice.pl

  11. Daniel Jan Modliński - dmodlinski@krosniewice.pl

  12. Izabela Małgorzata Gryglewska-Bielecka - igryglewska@krosniewice.pl

  13. Sławomir Michalak (KWW Katarzyna Erdman) - smichalak@krosniewice.pl

  14. Krzysztof Trzeciak (KWW Katarzyna Erdman) - ktrzeciak@krosniewice.pl

  15. Artur Wojtasiak (KWW Tomasza Marciniaka) - awojtasiak@krosniewice.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 2934
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Krośniewicach
Nazwa dokumentu: Adresy e-mail
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Katarzyna Erdman
Osoba, która udostępnia informację: Renata Brygier
Data wytworzenia informacji: 10.05.2021
Data udostępnienia informacji: 10.05.2021 15:02:09
Data ostatniej aktualizacji: 10.05.2024 11:34:10
Rejestr zmian